niedziela, 27 marca 2011

Dunkan dieta

Dunkan dieta  - w ostatnim czasie wiele się mówi o znakomitym sposobie odchudzania, jakim jest dieta Dukana. Słychać o niej wszędzie tam, gdzie pojawia się rozmowa na temat zbędnych kilogramów i opinii na temat najbardziej skutecznych sposobów, by z nimi sobie radzić. Niemniej mało jest komentarzy odnośnie tego, że nie każdy może ją bez żadnych przeszkód stosować - zobacz dieta dukana opinie. Zanim więc zdecydujemy się na taki sposób odchudzania, warto przyjrzeć się przeciwwskazaniom, bo może się okazać, że nie jest ona dla nas odpowiednia.

Dunkan dieta

Szczególnie wystrzegać się jej powinny osoby mające problemy z nerkami i  chorobami wątroby. Nie polecana jest także dla chorych na cukrzycę oraz aktywnych sportowców.  Zawsze jednak najlepiej jest skonsultować się z lekarzem. Czasem bowiem może się okazać, że określony organizm może źle zareagować na ilość białka, jaka w diecie Dukana jest obecna. Jeśli jednak nie ma żadnych obaw, co do jej stosowania, okazać się może niezwykle skuteczna w walce z kilogramami. Pocieszone powinny być zwłaszcza osoby z dużą nadwagą. To one bowiem mogą liczyć na największe spadki wagi. Już nawet w pierwszych dniach, będąc na tzw. dieta dukana  faza uderzeniowa wskazówka na wadze, może znacznie przesunąć się w dół. Takie niemal natychmiastowe działania, jest także bardzo motywujące do dalszego stosowania się do wytycznych. 

Dunkan dieta dodatkowe wskazówki
Trzeba jednak zawsze pamiętać, że jeśli chce się utrzymać już osiągniętą wagę, postępować trzeba tak, jak należy. Nie można bowiem po uzyskaniu wymarzonej wagi całkowicie zrezygnować z reguł i dbania o poprawne odżywianie się. Tylko konsekwentne działanie może gwarantować zachowanie szczupłej i zgrabnej sylwetki przez długi okres.  Bez tego nie ma szans na żaden dłuższy efekt. Zaniedbanie tego co się już udało osiągnąć może bowiem skutkować powrotem do nadwagi.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz